قوانین و مقررات

لطفا قبل از خرید و عضویت در «سروشا» کلیه موارد ذکر شده در این بخش را به‌ دقت مطالعه نموده و توجه فرمایید که خرید شما از «سروشا»» به منزله موافقت با قوانین و مقررات زیر میباشد. این وبسایت تمامی قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران را محترم میشمارد و خود را موظف به پیروی از آنها میداند.


 فروش و ارسال کالا:

1.   هنگام ثبت کالا فروشنده موظف است تمامی مشخصات کالا را به اطلاع خریدار برساند. اطلاعات تکمیلی در بخش گارانتی کالا و خدمات آمده است.
2.  فروشنده ملزم به ثبت عکس واقعی از کالای خود میباشد.
3.  در صورت عدم حضور خریدار در محل آدرس ثبت شده در وبسایت، طبق قوانین اداره پست موزع مربوطه پس از 24 ساعت برای بار دوم به محل مراجعه و در صورت عدم حضور با اعلام کتبی کالا را در باجه معطله اداره پست جهت مراجعه خریدار نگه داشته و در صورت عدم مراجعه وی کالای ارسال شده به مبدا برگشت داده خواهد شد.
4.  از ارسال کالا از طریق پیک، شرکتهای حمل و نقل کالا، پایانه‌های مسافربری و ... اکیدا خودداری نمایید. دقت نمایید مناسب‌ترین و امن‌ترین روش پستی استفاده از خدمات دفاتر پیشخوان دولت و یا دفاتر پستی میباشد، زیرا در این صورت فروشنده از صحت بیمه کالای خود مطمئن بوده و قادر به پیگیری کالا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی میباشد. 
5. با توجه به اینکه برخی از کالاهایی که در این وبسایت خرید و فروش میشوند حساس به ضربه و از نوع شکستنی‌ها میباشند بایستی کالای ارسالی در حضور متصدی باجه پست به خوبی بسته بندی شده و با درج علائم در اختیار شرکت پستی قرار گیرد؛ بدیهی است این امر صرفا جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی برای کالای مربوطه میباشد.
6.  دقت فرمائید تحویل کالا از مامور پستی به معنای قبول کلیه متعلقات موجود در جعبه پستی میباشد، لذا در صورت وجود هرگونه نقص ظاهری، عدم وجود لوازم جانبی و غیره پیشنهاد میگردد کلیه مرسولات قبل از تحویل از مامور پست باز و بررسی گردند.

7.  هزینه کالا و ارسال آن با توجه به نوع کالا می تواند در فاکتور و به صورت آنلاین و  یا به صورت دریافت در محل دریافت شود. این قانون هر زمان و بنا به شرایط داخلی شرکت قابل تغییر است اما در هر صورت وضعیت هزینه ارسال کالا به اطلاع خریدار رسانیده خواهد شد.

تعویض و عودت کالا:
در بخش گارانتی کالا و خدمات موجود است.
 

مشخصات کاربری:
1.  اطلاعات مربوط به نام، نام خانوادگی، آدرس، ایمیل و ... باید به صورت کامل و دقیق در سایت ثبت گردد. از میان این اطلاعات تنها نام و نام خانوادگی کاربر در سایت نمایش داده میشود و سایر اطلاعات در اختیار کاربران نخواهد بود و صرفا جهت انجام امورات پستی میباشند.
2.  هرگونه تغییر در اطلاعات فوق از طریق بخش "تماس با ما" و با ذکر دلیل انجام پذیر میباشد، لذا لطفا از وارد نمودن اطلاعات غیرواقعی و مغایر با مشخصات فردی خود خودداری نمایید.
3.  هر شخصیت حقیقی و حقوقی ملزم به ایجاد یک حساب کاربری بوده و در صورت مشاهده خلاف این امر حساب کاربری اصلی کاربر به همراه کلیه حسابهای کاربری دیگر به حالت معلق در خواهند آمد.
4.  در صورتی که اطلاعات کاربر به صورت ناقص/نادرست در سایت ثبت شود «سروشا» اختیار حذف/تغییر کلیه اطلاعات کاربر و کالاهای مندرج در وبسایت در هر لحظه و بدون هیچگونه محدودیتی را دارد.
5. وبسایت «سروشا» این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمان بدون نیاز به اطلاع قبلی، حساب کاربری که برای وبسایت یا کاربران دیگر مشکل بوجود می‌آورد را حذف نموده یا به صورت معلق درآورد.
6.  حفاظت از رمز عبور بر عهده خود کاربران بوده و در صورتی که رمز عبور کاربر بر اثر سهل انگاری یا مواری همچون استفاده از رمز عبور مشترک و ... در اختیار سایر اشخاص قرار گیرد سالم باشید هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده‌های احتمالی یا از بین رفتن اطلاعات ندارد.

7.  شماره تلفن، آدرس و ایمیل ثبت شده در «“سروشا»» توسط مشتری، مادامیکه از سوی وی تغییر نیابد، از نظر حقوقی معتبر می باشد و کلیه مکاتبات با مشتری، دریافت شده تلقی خواهد شد.

قوانین و مقررات هر زمان که “سروشا» لازم بداند، تغییر خواهد یافت. آخرین تغییرات همواره در بخش «قوانین و مقررات» قرار داده خواهد شد و کاربر می تواند با مراجعه به این بخش، همواره از آخرین مجموعه قوانین و مقررات مطلع شود.

کاربر با خرید محصول و خدمت و ثبت نام در سایت، موافقت خود را با مجموعه قوانین سایت اعلام می نماید و حق اعتراض در آینده را نخواهد داشت.


logo-samandehi